LEDVANCE SMART+ WIFI Globe Multicolor G95 100 14W Multicolor E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
SMART+ CLASSIC GLOBE LAMPS WITH WIFI TECHNOLOGY. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via Google Assistant and Amazon Alexa possible. Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K). RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Network protocol: WiFi. Lifetime: up to 15,000 h. Product benefits: Wireless control via app. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Residential interiors. Professional (hotels, bars, boutiques etc.). Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ WIFI Globe Multicolor G95 100 14W Multicolor E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
528233 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 138 mm |
| Valgusefektiivsus | 108 lm/W |
| Pikkus | 142 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 14 W |
| Valgusvoog | 1521 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.