LEDVANCE SMART WIFI FLOOR CORNER WITH REMOTE CONTROL White 2000mm RGB + TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Modern and smart floor standing luminaire for indirect illumination with WiFi technology. Product features: Network protocol: WiFi. Smart control for adjustable color temperature and RGB color control. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Network independent control with IR remote control. Music rhythm function: With behalf of the Smart Wi-Fi App and integrated voice-receivers the Luminaire reacts to sound and music. DIY function: You can adjust the color segment per segment and create your own lighting scenes or just use already available lighting scenes. Product benefits: Clean design, allows for an easy combination with various room styles. Slim and sleek design. Easy and quick installation for an end consumer friendly use. Dual usage either with Remote Control or the SMART Wi-Fi App. Flexible positioning. Soft light thanks to indirect light distribution. Areas of application: Living areas. Meeting and conference rooms. Home Entertainment areas. Gaming corners. Accent lighting. For indoor use only. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Remote control with batteries included for network independent operation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART WIFI FLOOR CORNER WITH REMOTE CONTROL White 2000mm RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2190 00 |
| Laius | 465 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 465 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2000 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 700 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.