LEDVANCE SMART+ WiFi Classic Tunable White 60 9 W/2700…6500 K B22d
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic bulb shape with WiFi technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android™️ 4.4 or iOS 9.0). Controllable via Google Assistant and Amazon Alexa possible. Network protocol: WiFi. Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K). Dimmable. Lifetime: up to 15,000 h. Product benefits: Wireless control via app. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Residential interiors. Professional (hotels, bars, boutiques etc.). Outdoor applications only in suitable luminaires.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ WiFi Classic Tunable White 60 9 W/2700…6500 K B22d |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED B22d LED-lambid 9W B22d pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
528197 |
| Lambipesa | B22d |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 89 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 112 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 215 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 1364
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.