LEDVANCE Smart+ Up Down Flare Multicolor 50cm Post UpDown RGB + W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Luminaire with WIFI technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Network protocol: WiFi. Type of protection: IP44. Product benefits: Easy and quick installation. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Areas of application: General illumination. Gardens. Patios, balconies. Equipment / Accessories: Mounting screws and dowels included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Up Down Flare Multicolor 50cm Post UpDown RGB + W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 144 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 194 mm |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 14 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1000 lm |
| Valgusti tõhusus | 71 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.