LEDVANCE SMART+ UNDERCABINET TUNABLE WHITE 60×6.5 TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Undercabinet luminaire with WIFI technology. Product features: Variety of combinations possible. Provides functional or mood lighting. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,700…6,500 K. Dimmable. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Network protocol: WiFi. Product benefits: Wireless control via app or voice control. Very slim design. Homogenous light distribution. Easy and fast mounting on nearly every surface (adhesive tape or screws). Areas of application: Indoor applications. Shelf and undercabinet lighting. Kitchens, workspaces. Shelves. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ UNDERCABINET TUNABLE WHITE 60×6.5 TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 65 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 580 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.