LEDVANCE SMART+ SPOT GU10 TW 4.7W 220V TW GU10
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED retrofit reflector lamps with smart home technology, color temperature adjustable, PAR16. Product features: Controllable via compatible smart home system (gateway and app). Control via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa, depending on the smart home system in use. Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K). Network protocol: ZigBee 3.0. Dimmable. Lifetime: up to 20,000 h. For full functionality connection to a compatible smart home System (gateway and app) required. Product benefits: Wireless control via app. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Residential interiors. Professional (hotels, bars, boutiques etc.). Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ SPOT GU10 TW 4.7W 220V TW GU10 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid Smart LED Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 timmitav GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1160676 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 74 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 54 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 350 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 45 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.