LEDVANCE Smart+ Solar Alps Wall Multicolor RGB + W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Outdoor Smart Solar Alps Wall sensor. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Solar powered outdoor LED luminaire. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Network protocol: Bluetooth. Type of protection: IP44. Battery charging via solar panel. Product benefits: Easy and quick installation. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Demand based lighting and energy saving thanks to motion and daylight sensor. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Combines the functionality of general lighting and mood lighting. High-quality materials. Areas of application: General illumination. Outdoor use (IP44). Gardens. Patios, balconies. Building facades. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Control via app or voice control requires compatible Smart home system. Mounting screws and dowels included. Power supply included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Solar Alps Wall Multicolor RGB + W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4139 00 |
| Laius | 193 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 152 mm |
| Kõrgus/sügavus | 365 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3-7 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 400 lm |
| Valgusti tõhusus | 66 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.