LEDVANCE SMART+ Planon Plus RGBW 1200x300mm RGB + W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Panel luminaires with WiFi technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Network protocol: WiFi. Product benefits: Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Equipment / Accessories: Mounting bracket included. Mounting screws and dowels included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Planon Plus RGBW 1200x300mm RGB + W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad LED Paneelid 120×30
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8511 9000 00 |
| Laius | 300 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 56 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 77 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 3
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.