LEDVANCE Smart+ Neon Flex Multicolor 5M RGB + TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Decorative LED Strips for outdoor use with WiFi technology and homogenious illumination. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Flexible, bendable LED strips. Type of protection: IP44. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Gardens, balconies and other outdoor areas. Living areas. Indirect and direct lighting. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Neon Flex Multicolor 5M RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 8.8 mm |
| Valgusvoo nurk | 110 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 17.5 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.