LEDVANCE Smart moodlights Black RGB + TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Smart Mood Light Bars for indirect lighting with music function and Wi-Fi technology. Product features: Network protocol: WiFi. Smart control for adjustable color temperature and RGB color control. Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android™️ 4.4 or iOS 10.0). Network independent control with IR remote control. Music rhythm function: With behalf of the Smart Wi-Fi App and integrated voice-receivers the Luminaire reacts to sound and music. DIY function: You can adjust the color segment per segment and create your own lighting scenes or just use already available lighting scenes. Product benefits: Flexible positioning, can be placed horizontal or vertical. Easy and quick installation for an end consumer friendly use. Dual usage either with Remote Control or the SMART Wi-Fi App. Plug and Play due to EU Plug. Soft light thanks to indirect light distribution. Areas of application: Living areas. Meeting and conference rooms. Home Entertainment areas. Gaming corners. Accent lighting. For indoor use only. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART + WiFi App, a smart phone or Tablet PC is required. Remote control with batteries included for network independent operation. Connecting cables included to link both mood light bars.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart moodlights Black RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laualambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2140 00 |
| Laius | 60 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 90 mm |
| Kõrgus/sügavus | 280 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 8 W |
| Efektiivne valgusvoog | 240 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 576
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.