LEDVANCE SMART+ Mini bulb Tunable White 40 4.9 W/2700…6500 K E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic mini bulb shape with Zigbee technology. Product features: Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K). Dimmable. Network protocol: ZigBee. Lifetime: up to 20,000 h. For full functionality with control via Apple Home App connection to Apple TV (with tvOS 10 or later) or iPad (with iOS 10 or later) required. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 6.0 or iOS 11.0). Your Smart Home obeys your word – use Google Assistant and control your light via voice control. Product benefits: Wireless control via app. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Residential interiors. Professional (hotels, bars, boutiques etc.). Outdoor applications only in suitable luminaires.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Mini bulb Tunable White 40 4.9 W/2700…6500 K E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED E14 LED-lambid 5W E14 LED-lambid timmitav E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
528190 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 40 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 78 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 180 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.