LEDVANCE Smart+ Garden Dot Multicolor Dot 3P Ext RGB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Decorative light dots for outdoor use with WiFi technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Protection class (dots): IP65. Protection class (power supply): IP44. Extension up to maximum 18 dots. Product benefits: Easy and quick installation. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Areas of application: Gardens, balconies and other outdoor areas. Equipment / Accessories: Power supply included only in basic set. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Garden Dot Multicolor Dot 3P Ext RGB |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1086209 |
| Laius | 23 mm |
| Pikkus | 23 mm |
| Kõrgus/sügavus | 96 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Süsteemi võimsus | 0.7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 110 lm |
| Valgusti tõhusus | 157 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.