LEDVANCE SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW UK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Kaubaalus: 1496 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Decorative LED Strips with WiFi technology. Product features: Can be extended up to a length of 5M. Dimmable. Flexible, bendable LED strips. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android™️ 4.4 or iOS 10.0). Voice control works with Hey Google or Alexa. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART + App smartphone (with Android 6.0 or later or iOS 10 or later) required. Complete mounting and connecting accessories included. 1M Extension available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW UK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 10 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220 V |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.