LEDVANCE SMART+ FLEX MULTICOLOR 3M RGB + TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Flexible LED strips for indoor use with Bluetooth technology. Product features: Flexible, self-adhesive RGBW strip with wireless smart lighting function. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 6.0 or iOS 11.0). RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Network protocol: Bluetooth. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: General illumination. Residential interiors. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART + App Android smartphone (with Android 6.0 and later) required. Power supply included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ FLEX MULTICOLOR 3M RGB + TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 10 mm |
| Valgusvoo nurk | 110 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2.6 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 600
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.