LEDVANCE SMART+ Filament Classic Dimmable 55 6W E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic bulb shape with filament-style with Zigbee technology. Product features: LED Classic A lamp with wireless smart lighting function. Dimmable. Network protocol: ZigBee. Lifetime: up to 15,000 h. Controllable via compatible smart home system (gateway and app) or SMART+ Switch. For full functionality connection to a compatible smart home System (gateway and app) required. Product benefits: Easy to install and use. Energy savings of up to 90 % (compared to halogen lamps). Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Outdoor applications only in suitable luminaires. Equipment / Accessories: Control via app requires LIGHTIFY system (app and gateway) or other compatible Smart home system.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Filament Classic Dimmable 55 6W E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED LED-lambid E27 6W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 644673 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 113 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 114 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2400 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 680 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.