LEDVANCE SMART+ Filament Classic Dimmable 44 6 W/2500 K E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic bulb shape with filament-style with Bluetooth technology. Product features: LED lamp with wireless smart lighting function. Available with clear bulb or amber-gold bulb finish. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 6.0 or iOS 11.0). For full functionality with control via Apple Home App connection to Apple TV (with tvOS 10 or later) or iPad (with iOS 10 or later) required. Dimmable. Network protocol: Bluetooth. Lifetime: up to 15,000 h. Your Smart Home obeys your word – use Google Assistant and control your light via voice control. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Easy to install and use. Up to 80 % less energy consumption compared to halogen lamps. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART + App Android smartphone (with Android 6.0 and later) required. For control via Apple Home App iPhone (with iOS 10 or later), iPad (with iOS 10 or later) , Apple TV (with tvOS 10 or later) or Apple Watch (with watchOS 2 or later) required.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Filament Classic Dimmable 44 6 W/2500 K E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED LED-lambid E27 6W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
644669 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 90 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 105 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 540 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 1320
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.