LEDVANCE SMART+ Classic Dimmable 60 9 W/2700 K E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic bulb shape with Bluetooth technology. Product features: LED Classic A lamp with wireless smart lighting function. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 6.0 or iOS 11.0). For full functionality with control via Apple Home App connection to Apple TV (with tvOS 10 or later) or iPad (with iOS 10 or later) required. Dimmable. Network protocol: Bluetooth. Lifetime: up to 20,000 h. Your Smart Home obeys your word – use Google Assistant and control your light via voice control. Product benefits: Easy to install and use. Up to 80 % less energy consumption compared to halogen lamps. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART + App Android smartphone (with Android 6.0 and later) required. For control via Apple Home App iPhone (with iOS 10 or later), iPad (with iOS 10 or later) , Apple TV (with tvOS 10 or later) or Apple Watch (with watchOS 2 or later) required.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Classic Dimmable 60 9 W/2700 K E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED LED-lambid E27 9W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
528215 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 89 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 120 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 240 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.