LEDVANCE SMART+ Candle Tunable White 40 5 W E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Classic candle shape with Zigbee technology. Product features: LED Classic B lamp with wireless smart lighting function. Adjustable light color via Tunable White: Warm White to Cool White (2,700 K…6,500 K). Dimmable. Network protocol: Zigbee LL 2.0. Lifetime: up to 20,000 h. Controllable via compatible smart home system (gateway and app) or SMART+ Switch. For full functionality connection to a compatible smart home System (gateway and app) required. Product benefits: Easy to install and use. Up to 80 % less energy consumption compared to halogen lamps. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: Control via app requires LIGHTIFY system (app and gateway) or other compatible Smart home system.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Candle Tunable White 40 5 W E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Smart LED E14 LED-lambid 5W E14 LED-lambid timmitav E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
528188 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 38 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 114 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | B12 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 240 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 1248
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.