LEDVANCE SMART+ CAMERA CONTROL Control
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Slim wall luminaire with in-app direction adjustable camera, speaker, motion and daylight sensor. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Type of protection: IP44. HD Live view camera. Built in speaker and alarm siren. Luminous flux: 900 lm. Product benefits: Easy and quick installation. Increased perception of safety thanks to high brightness. Areas of application: Garages. Entrance areas. Outdoor use (IP44). Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ CAMERA CONTROL Control |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 80 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 120 mm |
| Löögikindlus | IK05 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 16 W |
| Efektiivne valgusvoog | 900 lm |
| Valgusti tõhusus | 60 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.