LEDVANCE Smart+ Camera Circle Cam Control Control
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Outdoor Smart Camera Circle Control. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Built in speaker and alarm siren. Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Network protocol: WiFi. Type of protection: IP44. HD Live view camera. The camera can be adjusted. Product benefits: Easy and quick installation. Increased perception of safety thanks to high brightness. The recorded data is saved on the unit’s memory card or cloud storage. High-quality materials. Areas of application: Outdoor use (IP44). Garages. Entrance areas. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Mounting screws and dowels included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Camera Circle Cam Control Control |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 112 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK05 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 22 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1600 lm |
| Valgusti tõhusus | 72 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.