LEDVANCE SMART bundle AND CL A60 KIT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LEDVANCE bundle including SMART+ WiFi Flex and SMART+ WiFi Lamp. Product features: Bundle of WiFi Smart Home products (one Classic A lamp and a 3 meter-long Flex). Dimmable. Flexible, bendable LED strips. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android™️ 4.4 or iOS 10.0). Voice control works with Hey Google or Alexa. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Living areas. Indirect lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART bundle AND CL A60 KIT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 10 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2.6 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.