LEDVANCE RECESSED MOUNT FRAME 1200×300 RECESSED MOUNT FRAME
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Recessed mount frames for panel luminaires. Product features: Extruded aluminum frame. Product benefits: Seamless installation into plasterboard, wood and metal ceilings from 8 to 30 mm thickness.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RECESSED MOUNT FRAME 1200×300 RECESSED MOUNT FRAME |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustite raamid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Laius | 324 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 1224 mm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.