LEDVANCE RECESSED MOUNT CLIPS RECESSED MOUNT CLIPS VAL 4x
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Recessed mount clips for panel luminaires. Product features: Ceiling thickness: 10 to 20 mm. Product benefits: Fits for installation into plasterboard, wood and metal ceiling from 10 to 20 mm thickness.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RECESSED MOUNT CLIPS RECESSED MOUNT CLIPS VAL 4x |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 33 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 25 mm |
Pakend: 4 | Karp: 16 | Kaubaalus: 5184
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.