LEDVANCE PLANON™ Frameless 1200x100mm 35W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Frameless panel luminaires for wall and ceiling mounting. Product features: Ceiling luminaire with advanced LED technology. Available in square and rectangular form. Color temperature: 3,000 K. Aluminum housing, frosted PMMA diffuser. Product benefits: Homogenous light distribution. Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Decorative domestic lighting. Wall and ceiling surface mounting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Driver included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLANON™ Frameless 1200x100mm 35W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED Paneelid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 100 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 65 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 35 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2500 lm |
| Valgusti tõhusus | 70 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.