LEDVANCE PANEL IndiviLED® 625 DALI DALI 33 W 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Square recessed luminaire with IndiviLED® optics, 625mm with DALI-2 IoT technology. Product features: IoT-ready luminaire with DALI-2 technology. Each LED with individual lens and reflector for UGR < 16 and homogenous light distribution. Lifetime (L80/B50): up to 50,000 h (at 25 °C). Metal housing, polycarbonate (PC) lenses and reflectors. Luminous flux: up to 4,000 lm. Luminous efficacy: up to 120 lm/W. Initial color consistency: 3 SDCM. Glow Wire Test according to IEC 60695-2-12: 850 °C. Product benefits: Suitable luminaire for VIVARES and other DALI-2 Light Management Systems. Homogenous light distribution and reduced glare thanks to the IndiviLED® optics. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Robust structure with IK08. Low flicker light thanks to special electronic control gear. 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Corridors. Offices. Conference rooms. Reception areas. Foyers. Elevators. Suitable for recessed ceiling systems with grid size of 625 x 625 mm. Equipment / Accessories: Accessories for several mounting options available. Security rope for luminaire included. External control gear included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PANEL IndiviLED® 625 DALI DALI 33 W 4000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid LED Paneelid 62×62
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 620 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 620 mm |
| Kõrgus/sügavus | 13 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 33 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4000 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 3 | Kaubaalus: 60
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.