LEDVANCE PANEL 4IN1 600 600 32 W 3000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Kaubaalus: 80 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Square 600 surface panel luminaires. Product features: Available 600 x 600 and 300 x 1200. Luminous flux 3600 lm. Luminous efficacy: up to 112 lm/W. Glow Wire Test according to IEC 60695-2-12: 650 °C. Lifetime (L70/B50): 50,000 h (at 25 °C). Product benefits: Homogenous light distribution. The product family offers full lighting solution for different applications. Energy savings of up to 50 % compared to T5 batten luminaires. Low flicker light thanks to special electronic control gear. 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Offices, schools. General indoor illumination. Corridors, entrance areas. Shop lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PANEL 4IN1 600 600 32 W 3000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid Pinnale paigaldatavad laternad LED Paneelid 60×60
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 595 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 595 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 32 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3600 lm |
| Valgusti tõhusus | 112 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.