LEDVANCE OSRAM DULUX® D LED EM & AC MAINS 18 7 W/4000 K G24d-2
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED replacement for CFLni with 2-pin G24d base for CCG and AC mains operation. Product features: LED replacement for conventional compact fluorescent lamps for use in CCG luminaires or on AC mains. Type of protection: IP20. Rotatable base around its longitudinal axis (± 90°). Lifetime: up to 30,000 h. Single-ended two-pin plug-in G24d base. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Low energy consumption. Easy relamping thanks to compact design. Operation directly on 230 V AC mains possible. Areas of application: Supermarkets and department stores. Walkways and corridors. Hotels, restaurants. Outdoor applications only in suitable luminaires.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM DULUX® D LED EM & AC MAINS 18 7 W/4000 K G24d-2 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED kompaktluminofoorlambid G24d-2 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | G24d-2 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 148 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 700 lm |
| Hõõglamp | No |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.