LEDVANCE ORBIS ULTRA SLIM CLICK DIM Click-Dim 400mm White 22W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Ceiling luminaires with click dim by switch function. Product features: Click-DIM version: dimmable in three steps by repeated switching. Dimmable. Product benefits: Very slim design. Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Living areas (living rooms, dining rooms, bedrooms etc.). Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS ULTRA SLIM CLICK DIM Click-Dim 400mm White 22W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 27 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 22 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1850 lm |
| Valgusti tõhusus | 84 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.