LEDVANCE ORBIS® Sparkle Remote-CCT 560mm 32W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED ceiling luminaires with sparkling effect. Product features: Ceiling luminaire with advanced LED technology. Circular light emission. Product benefits: Very homogenous light. Easy and quick installation. Areas of application: For indoor use only. Decorative domestic lighting. Ceiling and wall surface mounting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Batteries required for remote control: 2xAAA (not included).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS® Sparkle Remote-CCT 560mm 32W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 560 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 2800-6000 K |
| Süsteemi võimsus | 38 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3600 lm |
| Valgusti tõhusus | 95 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.