LEDVANCE ORBIS PARIS 400 mm 2XE27 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Socketed ceiling luminaires with fabric ring. Product features: Decorative domestic lighting. Ceiling luminaire with socket. Fabric material. Product benefits: Replaceable LED lamp. Elegant design. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS PARIS 400 mm 2XE27 BK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 400 mm |
| Kõrgus/sügavus | 105 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.