LEDVANCE ORBIS CLICK SENSOR 530x530mm 60W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
C. Product features: Luminaires activated by sensor mode or conventional wall switch. Operating mode easily changed by three clicks of wall switch. Motion sensor (microwave technology) with adjustable detection parameters. Product benefits: Easy and quick installation. Areas of application: Corridors, entrance areas. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS CLICK SENSOR 530x530mm 60W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 530 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 530 mm |
| Kõrgus/sügavus | 80 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4450 lm |
| Valgusti tõhusus | 74 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.