LEDVANCE ORBIS® CCT / DIM Click-CCT 310mm 14W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED luminaire with CCT function via wall switch or remote control with CCT and dimming. Product features: Ceiling luminaire with advanced LED technology. Circular light emission. Remote-CCT version: color temperature, dimming, timer, memory and night functions via remote control. Click-CCT version: color temperature adjustable in three steps by repeated switching. Product benefits: Very homogenous light. Easy and quick installation. Areas of application: For indoor use only. Decorative domestic lighting. Ceiling and wall surface mounting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS® CCT / DIM Click-CCT 310mm 14W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1000 lm |
| Valgusti tõhusus | 67 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.