LEDVANCE OFFICE LINE SLAB 1.2M 40W840 DIM WTLEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OFFICE LINE SLAB 1.2M 40W840 DIM WTLEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 90 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 28 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4400 lm |
| Valgusti tõhusus | 110 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.