LEDVANCE OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W 940 White
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Suspended dimmable UGR <19 office ceiling luminaire with ambient light. Product features: Modern design for office applications. Lifetime: up to 30,000 h. Color temperature: 4,000 K. Product benefits: Suspended mounting to light up the working surface. Ambient light on the luminaire base. Click-DIM: dimmable in three steps by repeated switching. High CRI value of >90 for natural-looking colors. With a UGR value of <19, the luminaire meets the requirements for VDU workstations and reduces eye strain. Areas of application: Office lighting. Home offices. Indoor applications. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Safety advice: All electrical connections must be made by a qualified person.. Caution, risk of electric shock.. Check wall-ceiling for suitability. If uncertain, seek professional advice..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W 940 White |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 200 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 1000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1500 mm |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 57 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 50 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.