LEDVANCE Office Line Double Wrap 0.6M 20W 840 DIM RC
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Office ceiling luminaire with prismatic diffusor. Product features: Lengths available: 0.6 m, 1.2 m. Lifetime: up to 50,000 h. Product benefits: Attractive and functional design for office applications. Prismatic diffuser to soften and scatter the light. Dimming via enclosed remote control. Areas of application: Office lighting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. Remote control included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Office Line Double Wrap 0.6M 20W 840 DIM RC |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 163.1 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 600 mm |
| Kõrgus/sügavus | 71.6 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2300 lm |
| Valgusti tõhusus | 115 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.