LEDVANCE Office Line Desk Pear Clip E27 Black
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Desk luminaire with E27 socket and clip fixture. Product features: Desk luminaire in classic design and with E27 socket. Product benefits: Highly flexible due to two joints. Sustainable solution thanks to exchangeable light sources. Inline-switch on the cable. Clip mechanism to easily fix the luminaire to various types of furniture. Swivable luminaire head for individual orientation of light source. Areas of application: Living areas. Tables, Desks. Home offices. Equipment / Accessories: Equipped with 1.5 m cable and plug. Safety advice: To reduce the risk of strangulation the flexible wiring connected to this luminaire shall be effectively fixed to the wall if the wiring is within arm’s reach..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Office Line Desk Pear Clip E27 Black |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laualambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2990 00 |
| Laius | 300 mm |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 125 mm |
| Kõrgus/sügavus | 400 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.