LEDVANCE OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMWTLEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMWTLEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8511 9000 00 |
| Laius | 41 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1126 mm |
| Kõrgus/sügavus | 70 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 42 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5000 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.