LEDVANCE NIGHTLUX TOUCH RGBW TV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
RGBW Nightlight with Touch Dim function, battery powered, recharageable. Product features: Battery rechargeable via USB cable. RGB color control. Rabbit and TV-shaped LED nightlights. Areas of application: Children’s bedrooms. For indoor use only. Nightlight. Equipment / Accessories: USB charging cable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NIGHTLUX TOUCH RGBW TV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2140 00 |
| Laius | 141 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 200 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 2.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 20 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.