LEDVANCE NIGHTLUX® Stair Silver
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Nightlights for stairs illumination, battery-powered. Product features: Integrated light and motion sensor. Available in two housing colors. Switch for Auto- or On/Off-Mode. Type of protection: IP54. Downward light emission for floor illumination. Product benefits: Attractive and functional design. Economical operation due to low power consumption. Easy and fast mounting on nearly every surface (adhesive tape or screws). Accessories for flexible mounting options included. Areas of application: For a very large range of uses. Indoor and outdoor. Stairways. Along corridors for way-finding. Entrances / Hallways. Equipment / Accessories: Batteries included: 3×1.5 V LR03 (AAA).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NIGHTLUX® Stair Silver |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9025 8040 00 |
| Laius | 84 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 28 mm |
| Kõrgus/sügavus | 73 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 4-5 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 0.25 W |
| Efektiivne valgusvoog | 10 lm |
| Valgusti tõhusus | 40 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.