LEDVANCE NIGHTLUX CLOCK 0.3W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Clock with nightlight and CCT switch. Product features: Click-CCT version: color temperature adjustable in three steps by repeated switching. Time display and lighting ring can be switch on-off separately. Available with color temperature: 2,700 K, 4,000 K, 6,500 K. Battery rechargeable via USB cable. Product benefits: Can easily be moved to where light is needed thanks to battery operation. Flexible lighting thanks to countless mounting possibilities. Areas of application: Bedrooms. Children’s bedrooms. For indoor use only. Equipment / Accessories: Accessories for flexible mounting options included. USB charging cable. Stand.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | NIGHTLUX CLOCK 0.3W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laualambid LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 48.4 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 90 mm |
| Kõrgus/sügavus | 96.1 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 0.3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.