LEDVANCE LinearLED Flat® Sensor 12W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Slim undercabinet luminaire for surface mounting. Product benefits: Connection of up to 43 (ECO version) or 18 (sensor Version) luminaires in a row. Various accessories included: cables and connectors. Areas of application: Undercabinet lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LinearLED Flat® Sensor 12W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 67 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 527 mm |
| Kõrgus/sügavus | 19 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 760 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.