LEDVANCE Linear LED Slim RGBW 300mm + RC
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
High voltage undercabinet luminaires with RGBW technology. Product features: Luminous flux: up to 350 lm. Switch on and off, color changing and dimming via remote control. Material: aluminum. Color: silver. Available in two lengths: 30 cm and 50 cm. Connection of up to 10 luminaires (30 cm version) and up to 5 luminaires (50 cm version) possible. Product benefits: Direct connection to AC power supply thanks to integrated control gear. Slim and sleek design. Homogenous light distribution. Easy and fast mounting on nearly every surface (adhesive tape or screws). Areas of application: Shelf and undercabinet lighting. Equipment / Accessories: External cable (1.5 m) included. Fixed connector and flexible connecting cable included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Linear LED Slim RGBW 300mm + RC |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 49 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 18 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 4 W |
| Efektiivne valgusvoog | 230 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.