LEDVANCE Linear LED Mobile USB Sensor + USB 400mm CCT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Undercabinet luminaire for flexible mounting, with motion sensor, battery-powered, rechargeable. Product features: Housing material: aluminum. Integrated light and motion sensor. Switch for Auto- or On/Off-Mode. Battery rechargeable via USB cable. Product benefits: Attractive and functional design. Economical operation due to low power consumption. Easy and quick installation. Areas of application: For a very large range of uses. For indoor use only. Shelves, furniture integration or under cabinet mounting. Safety advice: To reduce the risk of strangulation the flexible wiring connected to this luminaire shall be effectively fixed to the wall if the wiring is within arm’s reach.. This product is not a toy. It should not be left unattended in the hands of children or operated by children.. Not designed as a replacement for conventional lighting in private household.. Battery Warning: Keep out of reach for children. Swallowing can lead to chemical burns, perforation of soft tissue, and death. Severe burns can occur within 2 hours of ingestion. Seek medical attention immediately. . If the battery compartment (if applicable) does not close securely, stop using the product and keep it away from children. If you think batteries might have been swallowed or placed inside any part of the body, seek immediate medical attention.. Please avoid: Maximal ambient temperature: +35°C. Replacement of a battery with an incorrect type that can defeat safeguard (for example, in the case of some lithium battery types). Altitude during operation: 2000 m. Disposal of a battery into fire or a hot oven, or mechanically crushing or cutting of a battery, that can result in an explosion..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Linear LED Mobile USB Sensor + USB 400mm CCT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 40 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 400 mm |
| Kõrgus/sügavus | 9.3 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 3.2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 200 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.