LEDVANCE LINEAR LED MOBILE RING Tripod
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mobile luminaires for Ideal illumination of video subjects , easy connection with mobile devices. Product features: Click-CCT version: color temperature adjustable in three steps by repeated switching. Mobile device connection via Bluetooth. Product benefits: Adjustable color temperature for a wide range of applications. Flexible spot mounting on magnetic rail. Adjustable in height. Areas of application: Meeting and conference rooms. Offices. Living areas. Online meetings. For indoor use only. Equipment / Accessories: Remote control and battery included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEAR LED MOBILE RING Tripod |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2140 00 |
| Laius | 635 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 635 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2220 mm |
| Löögikindlus | IK02 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 265 lm |
| Valgusti tõhusus | 48 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.