LEDVANCE Linear Angle Frameless Sensor 55cm CCT DIM Black
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Linear Angle Frameless Sensor 55cm CCT DIM Black |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 36 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 550 mm |
| Kõrgus/sügavus | 18 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 7.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 480 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.