LEDVANCE LED VALUE BATTEN 1200 mm 20 W 4000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED batten luminaires for wall and ceiling mounting. Product features: Replacement for traditional T8 luminaires. Wall and ceiling batten luminaire. Material: Aluminium (Housing), Polycarbonate (Diffusor). Lifetime: up to 30,000 h. Color temperature: 4,000 K. Luminaire efficacy: up to 100 lm/W. Lengths available: 0.6 m, 1.2 m, 1.5 m. Product benefits: Excellent price/performance ratio. High energy savings compared to luminaires that use conventional light sources. Functional and minimalistic design. Areas of application: Indoor applications. Ceiling and wall surface mounting. Corridors, stairwells, basements. General indoor illumination. Equipment / Accessories: Mounting clips included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED VALUE BATTEN 1200 mm 20 W 4000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 29 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1234 mm |
| Kõrgus/sügavus | 44 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2000 lm |
| Valgusti tõhusus | 100 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.