LEDVANCE LED TUBE T9 EM V 18.3W 865 G10Q
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Circular LED tube for electromagnetic control gear (CCG) and AC mains. Product features: LED alternative to classic T9 fluorescent lamps in CCG luminaires. Uniform illumination. Lifetime: up to 30,000 h. Mercury-free and RoHS compliant. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Energy savings of up to 50% (compared to T9 fluorescent lamp). Also suitable for operation at low temperatures. Operation directly on 230 V AC mains possible. Areas of application: General illumination within ambient temperatures from -20…+45 °C. Corridors, stairways, parking garages. Domestic applications. Decorative applications.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED TUBE T9 EM V 18.3W 865 G10Q |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
T9 LED ringikujulised torud G10q pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1340169 |
| Lambipesa | G10q |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 300 mm |
| Valgusefektiivsus | 120 lm/W |
| Lambi kuju | Ümamargune/kerakujuline |
| Pikkus | 300 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 18.3 W |
| Valgusvoog | 2200 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 110 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.