LEDVANCE LED SWITCH BATTEN 300 mm 4 W 4000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Slim LED batten luminaires with included switch, joinable for seamless strip lighting. Product features: Replacement for traditional T8 luminaires. On/off switch on luminaire. Polycarbonate housing. Lifetime: up to 30,000 h. Color temperature: 3,000 K, 4,000 K. High luminous efficacy: up to 115 lm/W. Lengths available: 0.3 m, 0.6 m, 0.9 m, 1.2 m. Mounting accessories included. Product benefits: Little space required thanks to compact dimensions. Ready for connection due to integrated on/off switch and cable with EU-plug. Easy and quick electrical connection for light line installation. Flexible application due to a wide range of available lengths of 300 to 1200 mm.. Flexible installation in 2 different angles with 2 different mounting options. Areas of application: Indoor applications. Under cabinet lighting. Accent lighting. General indoor illumination. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Cove lighting. Equipment / Accessories: Equipped with 1.5 m cable and EU plug. Mounting bracket included. Fixed connector and flexible connecting cable included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SWITCH BATTEN 300 mm 4 W 4000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 22 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 30 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 4 W |
| Efektiivne valgusvoog | 450 lm |
| Valgusti tõhusus | 110 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.