LEDVANCE LED STRIP PERFORMANCE COB -1000 -1000/COB/930/5
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
High performance COB LED strip with 1000 lm/m for high requirements. Product features: Flexible and cuttable LED strip. Luminous flux: 1000 lm/m. Very good color rendering index Ra: > 90. Smallest cuttable unit: 62.5 mm. Large range of color temperatures: from warm white to cool daylight. Dimmable with suitable drivers, see also www.ledvance.com/dim. Product benefits: Excellent homogenous light, without visible light points thanks to COB technology. Great design freedom thanks to flexibility and cuttability of module. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape at the back. Simple connection thanks to integrated cables on both sides. Maximum flexibility due to large range of accessories. Easy installation, no tools required for connection. Areas of application: General illumination. Cove lighting. Bars, restaurants, hotels. Offices. Residential interiors. Equipment / Accessories: Connectors, profiles and covers for several mounting options available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED STRIP PERFORMANCE COB -1000 -1000/COB/930/5 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 140 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 11 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 1010 lm |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.