LEDVANCE LED STRIP PERFORMANCE-300 -300/865/5
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
High performance LED strips with 300 lm/m for high requirements. Product features: Flexible and cuttable LED strip. Smallest cuttable unit: 100 mm. Lifetime (L70/B50): up to 35,000 h at Tc max.: 75°C. Luminous flux: 300 lm/m. Color rendering index Ra: > 80. Initial color consistency: ≤ 4 SDCM. Large range of color temperatures: from warm white to cool daylight. Dimmable with suitable drivers, see also www.ledvance.com/dim. Product benefits: Great scope of design options due to long and flexible LED strips. Easy installation, no tools required for connection. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape. Maximum flexibility due to large range of accessories. Simple connection thanks to integrated cables on both sides. Areas of application: General indoor illumination. Industry. Offices, retail outlets and conference rooms. Architecture lighting. Decorative illumination. Equipment / Accessories: Connectors, profiles and covers for several mounting options available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED STRIP PERFORMANCE-300 -300/865/5 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 2.7 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 350 lm |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.